Forum Occultis

Okultyzm, wiedza tajemna, ezoteryka i spirytyzm.

Ogłoszenie

Czy podoba Ci się nowy wygląd forum? Jeśli nie, wejdź w ustawienia profilu, zakładkę Wygląd, pooglądaj dostępne schematy i zasugeruj jak powinno wyglądać forum.

#1 2007-09-03 20:41:23

Darkwind

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 149
Punktów :   

Fotamecus

Fotamecus to serwitor globalny stworzony kiedyś przez grupę chaotów podczas pielgrzymki do Doliny Śmierci.

No więc: jak ewokować?

Wyobrażamy sobie punkcik światła na czubku palca wskazującego prawej ręki i rysujemy nim w powietrzu sigil Fotamecusa
http://www.zonadecaos.com/IMG/fotamec.jpg

Teraz ładujemy unoszącego się w powietrzu sigila i kiedy uznamy, że wystarczy dajemy mu w myślach polecenie. Np.

Przyśpiesz czas tak mocno, jak potrafisz i utrzymaj ten stan do godziny 19:00.

Teraz wystarczy zapomnieć o całej sprawie. Ja podczas praktyki z Fotamecusem osiągnąłem stan, w którym godzina minęła jak 15 minut.

WARNING: PĘTLA CZASOWA PO ZNIEKSZTAŁCENIU MUSI SIĘ ZDEKOMPRESOWAĆ! Jeśli każemy Fotamecusowi przyśpieszyć czas do godziny X to po tej godzinie czas będzie nam upływał wolniej. Wybierajcie mądrze porę ewokacji.


-01001110 01000101 01010110 00100000 01001111 01001100-

Offline

 

#2 2014-02-25 22:58:25

fioletibiel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Fotamecus

nie trzeba robić żadnych z powyższych czynności... jak byłem mały i się spieszyłem do szkoły wyobrażałem sobie, że wskazówki mojego zegarka chodzą wolniej, bo czas zwolnił specjalnie dla mnie, żebym się nie spóźnił i to działało... czasem drogę, na pokonanie której trzeba było około 11 minut, miałem wrażenie że pokonywałem duużo szybciej, jak nie nawet o połowę (dawno było, więc dokładnie nie pamiętam)...  także tego, grunt to wola i wizualizacja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
chronogermany