Forum Occultis

Okultyzm, wiedza tajemna, ezoteryka i spirytyzm.

Ogłoszenie

Czy podoba Ci się nowy wygląd forum? Jeśli nie, wejdź w ustawienia profilu, zakładkę Wygląd, pooglądaj dostępne schematy i zasugeruj jak powinno wyglądać forum.

#16 2011-12-16 15:44:43

 Skowyt

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 35
Punktów :   

Re: Wspólny projekt magiczny

   
Oddałem głos jako jedyny. Jestem większością! Ha!

A tak na poważnie. Na czym polega "sposób Sylphara"?

Offline

 

#17 2011-12-18 21:24:58

nnnm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: Wspólny projekt magiczny


"Cokolwiek teoretyk wymyśli, praktyk udowodni" -R.A. Wilson "Powstający Prometeusz"

Offline

 

#18 2011-12-31 14:27:00

Dziki wąż

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 14
Punktów :   

Re: Wspólny projekt magiczny

Podpisuje się. Ciekawy pomysł

Offline

 

#19 2012-01-09 19:06:00

nnnm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: Wspólny projekt magiczny

Jakieś dwa tygodnie temu odpaliłem flarę chaosu (opis na poprzedniej stronie tego wątku).

Zrobiłem to z pomocą gnozy liminalnej. Wyobraziłem sobie, że unoszę się przed chaosferą. Była wielka niczym planeta, a ja unosiłem się w próżni. Miałem ze sobą wspomniany cylindryczny pojemnik. Odkręciłem wieko i wleciał do środka czarny zawiesisty dym z chaosfery. Następnie udałem się do liminalnej cyberprzestrzeni (z pomoca Legby).

Następnie chodziłem sobie po powierzchni naszej stronki. Deptałem layout
Widziałem jak dookoła krążą bloki informacji innych stron w sieci. Coś jak Jonny Mnemonic. Znalazłem u szczytu strony w prawym górnym rogu dźwignię. Pociągnąłem i obok otworzyło się zagłębienie. Wyraziłem intencję, by aura chaosu zaklęta w kosmicznym pojemniku ściągała na forum bratnie dusze, które mogłyby szukać z nami kontaktu (by nie ściągać ich na siłę i tym samym ingerować w ich wolną wolę) Włożyłem do środka pojemnik i zamknąłem klapę od tej dziury. Po chwili zobaczyłem pulsującą zielona poświatę. To energia zaczęła przepływać w kablach okalających stronę (dotychczas nie zdawałem sobie sprawy z ich istnienia).

To był dla mnie sygnał (niejasny), że operacja się udała.

Apel: Maya podejrzewam, że cylinder jest prawie pusty. Może odpalisz kolejną flarę, tradycyjnie – za pomocą sygila?

Następnym razem znów odpalę kolejną liminalnie. Koniecznie opisz swoją operację. Pozdrawiam


"Cokolwiek teoretyk wymyśli, praktyk udowodni" -R.A. Wilson "Powstający Prometeusz"

Offline

 

#20 2012-01-11 20:56:52

Maya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Wspólny projekt magiczny

Osobiście przygotowałem sigila dla siebie i drugiego, bardzo uniwersalnego dla was. Przy tym drugim wszystko jest proste i jasne. Swojego sigila opowiem wam jak będę miał trochę więcej czasu. OBA są sprzężone ze sobą więc i jeden i drugi odgrywają bardzo ważne role. Ten drugi jest bazą pierwszego. Pierwszy ma działać jak najlepiej ze mną i moim umysłem.

http://imageshack.us/photo/my-images/600/chaoflare.png

zostawiłem link bo miałem problem z dodaniem samego obrazka... zmarnowałem na to za dużo czasu xD, wstawię edit i opowiem o wszystkim jak wrócę do domu, chociaż nie wiem jak długo może mnie nie być. Do zobaczenia ^^

P.S. niech wam się nie zakręci w głowie, energochłonne strasznie więc tylko spójrzcie i wyjdźcie...

Ostatnio edytowany przez Maya (2012-01-11 21:01:55)


Illusion is the first of the pleasures.
The bomb of entropic chaos.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
chronogermany