Forum Occultis

Okultyzm, wiedza tajemna, ezoteryka i spirytyzm.

Ogłoszenie

Czy podoba Ci się nowy wygląd forum? Jeśli nie, wejdź w ustawienia profilu, zakładkę Wygląd, pooglądaj dostępne schematy i zasugeruj jak powinno wyglądać forum.

#1 2012-01-22 18:05:03

nnnm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-07
Posty: 36
Punktów :   

Pogawędki online

Jak pisał Maya na shaucie, ostatnio sobie pogadaliśmy i było całkiem miło.

Teraz chodzi o to, żeby pomysł rozwinąć i objąć nim więcej ludzików z naszej małej społeczności.

Z czym to się je:

1. Umawiamy sobie termin.
2. Robimy sobie listę co najmniej 2 tematów i piszemy w tym wątku o czym chcemy dyskutować.
3. Wybieramy moderatora dyskusji - proponuję aby była to osoba biegła w danym temacie i to ona opowiada o swoich doświadczeniach/eksperymentach/dzieli się wiedzą teoretyczną. Reszta dorzuca swoje 3 grosze i zadaje pytania.
3. Pojawiamy się o ustalonej godzinie np na forum lub korzystamy ze Skype.

I tyle!

Ważne jest ustalenie 2 tematów, aby uniknąć sytuacji gdy jeden z prowadzących się nie pojawi. Wtedy mamy 2 temat zastępczy. Temat zastępczy staje się przy następnym spotkaniu online tematem głównym i to on jest maglowany.

Co myślicie? Czy taka forma dobije forum, bo zamiast pisać posty będziemy dyskutowali w czasie rzeczywistym gdzieś indziej? A może to będzie bardzo dobre uzupełnienie, bo pozwoli na bieżąco reagować na pojawiające się w dyskusji kwestie?

Maya chciał posłuchać o Crowleyu (mogę moderować - przeczytałem kilka jego książek, coś tam wiem o Thelemie, a także baaaardzo stare arty o nim samym w nieistniejącej już "Wiedzy Tajemnej")

Maya może opowiedzieć także o swojej praktyce, którą to opiera głównie na wizualizacji i potędze wyobraźni. Baaardzo chętnie posłucham, ponieważ wiem, że mam w tej dziedzinie niewykorzystany potencjał (grałem kilkanaście lat w gry fabularne), a sama wizualizacja jest prostym narzędziem. Moje doświadczenie życiowe z kolei pokazuje, ze najprostsze sposoby są najlepsze.


"Cokolwiek teoretyk wymyśli, praktyk udowodni" -R.A. Wilson "Powstający Prometeusz"

Offline

 

#2 2012-01-23 13:33:36

Darkwind

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 149
Punktów :   

Re: Pogawędki online

Nadal wydaje mi sie ze byłby to świetny pomysł dla wysokoobrotowego forum. Wolałbym żeby wszyscy wzięli sie za posty. (twoją i Mayi pracę jak najbardziej doceniam, tylko gdzie do pioruna jest reszta userów?)


-01001110 01000101 01010110 00100000 01001111 01001100-

Offline

 

#3 2012-02-23 17:22:30

 Skowyt

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 35
Punktów :   

Re: Pogawędki online

Dzień dobry. To ja. Jeden z reszty userów. 

Pomysł bardzo fajny. Sam o tym myślałem, ale byliście pierwsi.

Proponuję zorganizować jedno takie spotkanie na próbę. Zobaczymy co z tego wyniknie. Zwróć uwagę Fra. Darkwind, że inne fora nie organizują takich spotkań on-line (przynajmniej ja się z tym nie spotkałem). To coś nowego, innowacyjnego, konkurencyjnego. Znam się na tym, jestem handlowcem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
chronogermany