Forum Occultis

Okultyzm, wiedza tajemna, ezoteryka i spirytyzm.

Ogłoszenie

Czy podoba Ci się nowy wygląd forum? Jeśli nie, wejdź w ustawienia profilu, zakładkę Wygląd, pooglądaj dostępne schematy i zasugeruj jak powinno wyglądać forum.

#1 2011-08-04 23:28:02

 Skowyt

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 35
Punktów :   

Pseudopsychologiczny test osobowości

To zabawny test osobowościowy, który zdradzi Ci do jakiej postaci ze świata gier RPG jesteś podobny. Warto poświęcić kilka minut, bo niektóre opisy po prostu zwalają z nóg. Ubaw po pachy.

http://gexe.pl/test-osobowosci




Grmignaw

Indoktrynacja, której poddano Cię poprzez filozofię i religię, uczyniła z Ciebie sadystycznego, psychopatycznego mordercę. Twoje pojęcia dobra i zła są całkowicie wypaczone i absolutnie nie przystają do ogólnie przyjętych norm. Ból, cierpienie, tortury i okrucieństwo traktujesz jako rozgrzeszenie dla swych wrogów, którym obdarowujesz ich z niezachwianym, fanatycznym zapałem. Nie tylko nie lękasz się śmierci, lecz jest ona dla Ciebie źródłem chorej fascynacji. Doskonale kontrolujesz swe emocje, zależnie od okoliczności zachowując śmiertelny spokój lub wykorzystując swój gniew w walce. Bardzo niezwykły jest fakt, że umiesz być niebywale oddanym towarzyszem i lojalnym przyjacielem, jeśli tylko druga osoba dostarczy Ci okazji do siania destrukcji. Określenie "zły" nie pasuje do Ciebie, tym bardziej, że kierujesz się bardzo specyficznym pojęciem dobra. Niewątpliwie jednak jesteś niebezpiecznym dla otoczenia dewiantem, który wymaga odizolowania w klasztorze lub innym oddziale zamkniętym.

Nie wierzcie tym testom

Ostatnio edytowany przez Skowyt (2011-08-04 23:38:36)

Offline

 

#2 2011-08-05 16:43:59

 Empire24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

Bezimienny

W związku z przeżytymi traumatycznymi wydarzeniami wystąpił u Ciebie całkowity rozpad osobowości. Schizofrenia urojeniowa w połączeniu z psychozą maniakalno - depresyjną czynią Cię całkowicie nieobliczalną osobą. Pamiętasz, że Twe przekonania były bardzo ważną częścią Twego dawnego życia, lecz nie jesteś w stanie ich określić. Z ideowego fantazymu potrafisz przejść w skrajny nihilizm, od umiłowania życia do turpistyczej fascynacji śmiercią. W niektórych sytuacjach wykazujesz nieludzki wręcz spokój by w innych dać upust tłumionym żądzom. Nie wiesz kim jesteś ani kim chcesz być. Jako jednostka całkowicie nieprzystosowana środowiskowo wzbudzasz strach i nieufność. W odnalezieniu własnej tożsamości przeszkadza Ci także amnezja pourazowa, związa z wielokrotnie powtarzanym zejściem z tego świata. Spowodowana tym wszystkim niska samoocena, pogłębiana jest dodatkowo przez bardzo nieatrakcyjną aparycję, będącą zapewne w dużej mierze efektem Twych masochistycznych i autodestrukcyjnych działań.

Trochę ostro powiedziane, ale mogę nawet się z tym zgodzić. Darkwind, weź też wypełnij test. Ciekawi mnie co ci wyjdzie.

Offline

 

#3 2011-08-07 14:24:56

Darkwind

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 149
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

Ammon Jerro

Najbardziej rzucającą się w oczy cechą Twego charakteru jest patologiczna aspołeczność. Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna. Jednak - paradoksalnie - dobro innych jest jedną z wartości, której jesteś bardzo oddany. Z Twej nieprzeciętnej inteligencji i nadzwyczajnej mocy wynika daleko posunięty relatywizm moralny. Nie cofniesz się przed niczym by osiągnąć cel, bez względu na to, czy jest on wyznaczany przez egoistyczne, czy szlachetne pobudki. Nie masz przyjaciół i nie potrzebujesz ich. Wystarczy Ci cierpliwość, wiedza i demony zamknięte w Twej piwnicy obok magicznych ogórków.

Hahahah ^^ Dobre to.


-01001110 01000101 01010110 00100000 01001111 01001100-

Offline

 

#4 2011-08-09 15:05:06

Maya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

Morte

Bardzo wysoka inteligencja połączona z cynizmem, sarkazmem i uszczypliwością nie przysparza Ci przyjaciół. Trudno określić Twój stosunek do zasad moralnych, gdyż w związku z Twym bagażem doświadczeń jest on bardzo niejasny i trochę oderwany od życia. Jednakże ze względu na swą mądrość i wiedzę, rady, których udzielasz, są traktowane bardzo poważnie. Choć daleko Ci do idealizmu, osiąganie korzyści materialnych również nie jest Twym priorytetem. Ciekawą rzeczą jest niesłabnąca w Twym wypadku popędliwość oraz libido. To niezwykłe, jak na lewitującą, gadającą czaszkę, ale na wizytę u psychologa w tym wypadku jest już chyba zbyt późno.

Zaskakująco poprawne stwierdzenie xD
W życiu bym się nie spodziewał że tak dobrze ten test mnie opiszę... Najbardziej podoba mi się ta część o czaszce...hmm...


Illusion is the first of the pleasures.
The bomb of entropic chaos.

Offline

 

#5 2011-08-09 20:26:13

 Empire24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

Prawda, czyż nie? U mnie też trafili w 10 jeśli chodzi o całokształt opisu.

Offline

 

#6 2011-08-11 15:59:08

 Skowyt

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 35
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

Wychodzi na to, że na tym forum są tylko aspołeczni, niezrównoważeni i chorzy umysłowo psychopaci.
Tak trzymać!

p.s. ja się do tego opisu nie przyznaję, bo przecież jestem normalny, a jak znajdę tego kto ten test wymyślił to go zabiję bardzo powoli i będę rozkoszował się każdą chwilą jego cierpienia!

Ostatnio edytowany przez Skowyt (2011-08-11 16:00:12)

Offline

 

#7 2011-08-14 00:20:40

Darkwind

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 149
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

Skowyt napisał:

Wychodzi na to, że na tym forum są tylko aspołeczni, niezrównoważeni i chorzy umysłowo psychopaci.
Tak trzymać!

p.s. ja się do tego opisu nie przyznaję, bo przecież jestem normalny, a jak znajdę tego kto ten test wymyślił to go zabiję bardzo powoli i będę rozkoszował się każdą chwilą jego cierpienia!

Miło mieć was tutaj, panowie.


-01001110 01000101 01010110 00100000 01001111 01001100-

Offline

 

#8 2011-08-15 14:28:36

Bonifacy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

Ignus

Jesteś bardzo ciekawym przypadkiem maniakalnego psychopaty. Twoja potrzeba dominacji jest patologicznie wysoka, odwrotnie proporcjonalnie do potrzeby afiljacji. Co to znaczy? To znaczy, że jesteś zdrowo walniętym socjopatą. Poza własnymi popędami nie obchodzi Cię nic ani nikt, Twoje Id jest niczym nieskrępowane. Choć trudno powiedzieć jak ma się sprawa z Twym kompleksem Edypa, niewątpliwie piromania to Twe drugie imię. Posiadasz niezwykle wysokie wskaźniki neurotyczności i psychotyczności. Nie znasz słowa "przyjaciel" ani "dobro", a w dodatku spalisz każdy dowcip, co jest najstraszniejsze ze wszystkiego.

Hmmm... Z częścią muszę się nie zgodzić... Z moim poczuciem humoru nie jest aż tak źle, może najwyżej jest nieco "wypaczone".

Offline

 

#9 2012-02-26 19:50:15

Alithei

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

Aarin Gend
Jesteś obserwatorem - cierpliwym, niezwykle opanowanym, systematycznym. Twa ciekawość przeradza się niekiedy we wścibstwo, gdy zaczynasz podsłuchiwać, podglądać czy śledzić różne osoby. Zdobywane informacje służą jednak nie Tobie, lecz innym. Potrafisz świetnie zorganizować ludzi, którzy zbierają dla Ciebie nową wiedzę oraz cieszysz się ich szacunkiem, samemu również szanując zarówno swych przyjaciół i wrogów. Tych pierwszych masz niewielu, dobierasz ich sobie bardzo starannie i są Ci niezwykle oddani. Choć Twa towarzyskość jest niepokojąco niska, wsród tych, którzy Cię znają panuje ogromne uznanie dla Twej wierności wyznawanym przez Ciebie zasadom i zaskakującej otwartości na potrzeby innych.

Offline

 

#10 2012-02-26 22:18:45

 Skowyt

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 35
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

I co powiesz Alithei? Pasuje ten opis do Ciebie?
Podoba mi się to o zbieraniu informacji. Dobrze mieć kogoś takiego w grupie, zwłaszcza w kręgu zainteresowań wiedzą tajemną.   

Offline

 

#11 2012-02-27 14:52:54

Alithei

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Pseudopsychologiczny test osobowości

W pełni się ze mną zgadza Oj tak, czasem potrafię być wścibski, no, wszystko jest trafne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel wellness w Ciechocinku spuszczel pospolity przeprowadzki warszawa BoĂŽte de vitesses automatique Opel https://arrivi.pl/