Forum Occultis

Okultyzm, wiedza tajemna, ezoteryka i spirytyzm.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Czy podoba Ci się nowy wygląd forum? Jeśli nie, wejdź w ustawienia profilu, zakładkę Wygląd, pooglądaj dostępne schematy i zasugeruj jak powinno wyglądać forum.

#1 2012-03-05 19:51:48

 Skowyt

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 35
Punktów :   

Short Message Service Magic

Zwróciły moja uwagę firmy zajmujące się rzucaniem uroków. Z pewnością spotkaliście się z tego typu ogłoszeniami “wyślij sms o treści UROK”.
Szczerze wątpię w skuteczność takich praktyk, pomijając już czy którakolwiek z tego typu firm faktycznie para się magią. Myślę, że to ciekawy biznes, bo do właściciela nie można się za co przyczepić. Pomyślcie tylko, ktoś wysłał taki sms i otrzymał odpowiedź typu “Urok został rzucony na osobę o której myślisz. Pamiętaj, by czar zadziałał Twoje życzenie musi być szczere”. A jak nie zadziała to jak udowodnisz, że szczerze kogoś nienawidzisz? Niech by jeszcze trzeba było w treści smsa podać numer telefonu ofiary. Otrzyma ona informację, że została przeklęta i link do strony internetowej owej firmy. Tam znajdzie zakładkę OCZYSZCZENIE, albo ZDEJMOWANIE UROKÓW  i też wyśle sms.
Swego czasu dostałem taką wiadomość na gg. Odprawiłem Dewokację Pentagramu, a za kilka dni dostałem kolejną wiadomość. Treść była identyczna, ale nadawca miał inny numer. Popytałem znajomych i ludzi na forum ezoterycznym, oni także dostali takie wiadomości. Zanim przeprowadziłem kolejny ryt dostałem trzecią wiadomość, jeszcze z innego nr. Olałem ryty oczyszczające i nic. Nie odczułem najmniejszych konsekwencji. Pani Elwira coś się nie spisała. Ciekawi mnie jednak ilu naiwniaków wysłało do niej sms.
Co myślicie o smsowych magach?

Offline

 

#2 2012-03-05 21:53:48

Darkwind

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 149
Punktów :   

Re: Short Message Service Magic

Mniej więcej to samo co o radiowych kaznodziejach i wróżach pt. "tylko jedno pytanie".


-01001110 01000101 01010110 00100000 01001111 01001100-

Offline

 

#3 2012-03-07 17:33:23

Dziki wąż

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 14
Punktów :   

Re: Short Message Service Magic

Ciekaw jestem Skowyt jaką dostałeś tą wiadomość. Mógłbyś napisać?
Jeśli chodzi o takich pseudo- magów to uważam że są to oszustwa ponieważ krótko mówiąc, cudak nie wie nic o rzekomej ofierze więc jakim cudem może ukierunkować swoje moce w jej kierunku?
Załóżmy że dostał: zdjęcie i obszerną opowieść o ofierze, a niech ma jeszcze włosy, paznokcie i gacie :-) Gdyby zajmował się magią takie rzeczy mogły by w zupełności wystarczyć do rzucenia złego uroku, sms z zaklęciem mógłby być dopełnieniem rzucenia klątwy. Swoistym podsumowaniem działania magicznego zapisanym krótko i zwięźle przygotowanym specjalnie dla naszej ofiary. Mag musiał by znienawidzić ofiarę równie mocno jak zleceniodawca który nie musi specjalnie się wysilać. Dlatego uważam że lepiej było by gdyby to  ten ludzik zajął się magią.
Ostatnio dużo myślałem o słowach mocy których wypowiadam niezliczoną ilość, choćby podczas ważnej rozkminy. Czym jest zaklęcie?- Słowami mocy z przeszłości które tę moc posiadły podczas jakiegoś rytuału? Można je wykorzystywać kiedy się chce nie budząc zdziwienia u innych? Tak! ponieważ druga osoba usłyszy albo przeczyta coś co zostało powiedziane podczas... dla ofiary podczas emanowania siły niszczenia.

Offline

 

#4 2012-03-07 21:20:30

 Skowyt

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 35
Punktów :   

Re: Short Message Service Magic

Myślałem, że już tego nie znajdę. W archiwum nie było ale przypomniałem sobie, że przecież pisałem o tym na jakimś forum. No i jest!

to jest treść wiadomości i nr z jakiego została wysłana:
5704231 (14-03-2009 23:25)
Wrozka Elwira zawiadamia: ktos wpisal Twoj numer gadu gadu uzywajac opcji "Rzuc klatwe".Aby dowiedziec sie wiecej, kliknij: http://www.szorcik.pl/279

Heh! Aby poznać rodzaj klątwy trzeba było wysłać sms za 23zł, za zdjęcie klątwy 10zł. Teraz klikając w ten link możecie przeczytać wyjaśnienie ze strony serwisu.

Offline

 

#5 2012-03-08 15:15:07

Dziki wąż

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 14
Punktów :   

Re: Short Message Service Magic

Czyli pstryk sms RZUCENIE UROKU, znowu pstryk OCZYSZCZENIE. Ciekawy biznes naprawdę, głupota i niewiedza zmusza ludzi do płacenia. I bardzo dobrze, a szef firmy musi jednak mieć coś z maga ponieważ potrafi zrobić coś z niczego, pstryk i są pieniążki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
chronogermany