Forum Occultis

Okultyzm, wiedza tajemna, ezoteryka i spirytyzm.

Ogłoszenie

Czy podoba Ci się nowy wygląd forum? Jeśli nie, wejdź w ustawienia profilu, zakładkę Wygląd, pooglądaj dostępne schematy i zasugeruj jak powinno wyglądać forum.

#1 2012-03-09 19:22:05

 Tasman

Użytkownik

41024508
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 44
Punktów :   

Moze opowiem cos o sobie?

Tak pomyslalem sobie, ze skoro wszyscy rozpisuja sie namietnie o sobie, to ja takze podziele sie z wami moim zyciorysem

Zaczne od tego, ze moja przygoda z magia zaczela sie dosc nietypowo. To raczej magia znalazla mnie.

Od poczatku: nikogo zapewnie nie zdziwi fakt, ze w dosc mlodym wieku zaczelem interesowac sie Ciemna Strona rzeczywistosci, pociagala mnie tajemniczosc i "demoniczne" aspekty ludzkiej osobowosci, gotycka estetyka oraz wszystko co w skrocie mozna bylo by opisac jako "Magiczne".

Po paru dniach poszukiwan (tak, zaczelo sie to bardzo nagle. Bylo to bardziej jak natchnienie niz powolne dryfowanie do stanu w jakim sie znajduje teraz) kolega wyszperal w internecie Biblie Szatana i postanowil mi ja wydrukowac. Przeczytawszy ja doszedlem do wniosku, ze juz od dawna jestem Satanista, a teraz jedynie znalazlem nazwe dla mojej relgii.

Tak sie zaczela moja przygoda po atawistycznej sciezce mojego zycia. Praktykowalem Magie od 14 roku zycia. Odprawialem rytualy i obserwowalem i skutki... Poszukiwalem coraz dalej i glebiej.

Nastepnym odkryciem na mojej sciezce bylo Temple of the Vampire - wspaniala organizacja, ktorej glownym zadaniem jest pomoc w uzyskaniu niesmiertelnosci. Wiele nauczylem sie od Światyni - wiem ze bez niej nie byl bym tym kim jestem...

W miedzyczasie poznalem kilka osob zaangazowanych w eksperymenty magiczne wywodzacych swoje koncepcje z tajnych organizacji III Rzeszy. Narodowo-Socjalistyczna magia wywarla na mnie wielkie wrazenie i jej elementy stale towarzysza mi podczas moich Dzialan.

Od dosc niedawna pracuje nad dyscyplina zwana Techno-Magia - ekseprymentuje z sigilami ktore wzmocnione o linie i ksztalty wplywajace dynamicznie na ludzki umysl wsparte urzadzeniami w izbie rytualnej pozwalaja na wytworzenie o wiele potezniejszego ladunku energetycznego niz podczas wykozystywania staroswieckich technik magicznych. Jesli ktos bedzie mial ochote, moge zdradzic pare szczegolow moich odkryc.

Swego czasu rowniez pracowalem z Nekromancja. Jednak byl to na tyle krotyki epizod w moim zyciu, ze nie warto chyba sie nad nim rozpisywac. W kazdym badz razie dzieki potwierdzeniu przeze mnie Prawa Trapezoidu oraz zglebieniu sie w temat zwiazany z tzw. "nawiedzonymi domami" moje obecne eksperymenty magiczne przybraly o wiele bardziej zaawansowany ksztalt.

Jesli chodzi o sama Magie Chaosu - przczytalem wszystkie ksiazki i eseje Phil Hinea i Peter J. Carrolla. Wiele z tego, co sie dowiedzialem wykozstuje do teraz z wielkim powodzeniem w moich praktykach.

Obecnie tworze muzyke w projekcie Hefren majaca na celu manifestacje Sil Ciemnosci (Chaosu) w swiecie zewnetrznym. Jest to kolejny eksperyment zwiazany z forma wyrazu zwana Estetycznym Terroryzmem.

Oto fragmentaryczne streszczenie mojego dotychczasowego doswiadczenia magicznego. Jesli macie jakies pytania, chetnie na nie odpowiem.

Offline

 

#2 2012-03-09 21:09:06

Darkwind

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 149
Punktów :   

Re: Moze opowiem cos o sobie?

Cieszę się że tu wróciłeś.


-01001110 01000101 01010110 00100000 01001111 01001100-

Offline

 

#3 2012-03-10 16:11:27

Maya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Moze opowiem cos o sobie?

Tasman napisał:

Nastepnym odkryciem na mojej sciezce bylo Temple of the Vampire - wspaniala organizacja, ktorej glownym zadaniem jest pomoc w uzyskaniu niesmiertelnosci. Wiele nauczylem sie od Światyni - wiem ze bez niej nie byl bym tym kim jestem...

Od dosc niedawna pracuje nad dyscyplina zwana Techno-Magia - ekseprymentuje z sigilami ktore wzmocnione o linie i ksztalty wplywajace dynamicznie na ludzki umysl wsparte urzadzeniami w izbie rytualnej pozwalaja na wytworzenie o wiele potezniejszego ladunku energetycznego niz podczas wykozystywania staroswieckich technik magicznych. Jesli ktos bedzie mial ochote, moge zdradzic pare szczegolow moich odkryc.

1. Nieśmiertelność, chyba najbardziej pociągając rzecz o jakiej kiedykolwiek pomyślałem.... no może poza batem xD
2. Jak będę miał chwilę to napiszę ci priva, z chęcią porozmawiam o drugim akapicie.


Illusion is the first of the pleasures.
The bomb of entropic chaos.

Offline

 

#4 2012-03-10 19:33:14

 Tasman

Użytkownik

41024508
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 44
Punktów :   

Re: Moze opowiem cos o sobie?

Zapraszam do rozmowy Niesmiertelnosc to bardzo pociagajaca rzecz, i mam nadzieje ze uda mi sie ja osiagnac.

Offline

 

#5 2012-03-10 19:45:46

Darkwind

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 149
Punktów :   

Re: Moze opowiem cos o sobie?

Czasem wydaje się być jedyną sensowną rzeczą. Ale bardzo odległą, zamazaną.


-01001110 01000101 01010110 00100000 01001111 01001100-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel wellness w Ciechocinku spuszczel pospolity przeprowadzki warszawa BoĂŽte de vitesses automatique Opel https://arrivi.pl/